10h
10:00 – 11:00 – CROSS WORKOUT Ruda K. – nutno sledovat fcb popř. si zavolat, jelikož hodina je pohyblivá (pokud v daný den trenér nemůže, hodina se přesune na jiný den)!

15h
15.45 – 16.40 – Cvičení pro těhotné

17h
17.00 – 18.00 – Pohybovky 7 – x let – Natka Lexová
17.00 – 18.00 – TABATA WORKOUT – Klárka Poláková
17.00 – 18.30 – Kondiční BOX – Michael Bartas
17.00 – 18.00 – MMA WORKOUT pro ženy – Anet
17.30 – 18.30 – Začátečníci RK – Petr Kuchařík

18h
18.00 – 18.55 – Břicho/zadek – Petra Sl.
18.30 – 19.30 – THAIBOX – pokročilí – Petr
18.00 – 19.00 – PILATES – Helena

19h
19.00 – 20.15 – Power jóga – Markéta Vav

16h
16.00 – 17.00 Kurz Balet pro děti – Pavla Becková
16.00 – 17.00 JUDO děti – Ruda Kříž

17h
17.00 – 18.00 – Základy pohybových aktivit děti 3-7let – Ruda K.
17.15 – 18.10 – FITNESS WORK IT kruhový trénink – Honza Stáňa

18h
18.00 – 18.55 – TRX – začát. Lenka Brabcová
18.00 – 19.00 – Jumping – Andrea
18.00 – 20.00 – MMA – pokročilí – Ruda/Petr
18.15 – 19.10 – Indoor walking – Edita Urbánková

19h
19.10 – 20.10 – Jóga pro život – Lenka B.
19.15 – 20.10 – Dance aerobic – Jana

17h
17.00 – 18.00 – TABATA WORKOUT – Klárka Poláková
17.00 – 18.00 – MMA WORKOUT pro ženy – Anet
17.30 – 18.30 – Začátečníci RK – Petr Kuchařík

18h
18.00 – 18.55 – Břicho/zadek – Petra Sl.
18.00 – 19.00 – HATHA JOGA – Markéta Vav
18.30 – 19.30 – THAIBOX – pokročilí – Petr

19h
19.00 – 19.55 – PILATES otevřená lekce i pro začátečníky – Helenka

15h
15.00 – 16.00 – Tanec hrou – Monika Vorbis.
15.30 – 16.30 – JUDO pokročilé děti – Ruda Kříž

16h
16.00 – 17.00 – Kurz Moderní tanec 7-9let – Monika Vorbisová
16.30 – 17.30 – JUDO začátečníci děti – Ruda Kříž

17h
17.00 – 18.00 – Kurz Moderní tanec děti 9-12 let – Monika Vorbisová
17.00 – 18.30 – Kondiční box – Michael Bartas
17.00 – 18.00 – Deepwork – Kuba Šigut

18h
18.00 – 20.00 – MMA – pokročilí – Ruda/Petr
18.15 – 19.10 – Indoor walking – Edita Urbánková

19h
19.15 – 20.15 – Jumping – Andrea J.
19.30 – 20.40 – Dance aerobic – Jana H.

16h
16.00 – 17.00 – Základy postoj. technik pro děti – Petr Kuchařík
16.00 – 17.00 – Posilování s BOSU – Viki

17h
17.00 – 18.00 – MMA stand up – THAIBOX – SPARINGY – Petr K.
17.30 – 18.45 – Yin a Yang joga – Markéta Vav

10h
10.30 – 11.30 – Pytle s Anet
10h
10.00 – 11.00 – Indoor walking – Edita

17h
17.00 – 18.00 – MMA workout pro ženy – Anet
17.00 – 18.00 – Jumping – Andrea

18h
18.00 – 18.55 – TRX začát. – Lenka Brabcová
18.00 – 19.30 – MMA začátečníci + pokročilí – Ruda/Petr

19h
19.00 – 19.55 – JÓGA PRO ŽIVOT – Lenka Brabcová